O nas

Sklep internetowy e-owocnydzien.pl został stworzony w odpowiedzi na potrzeby Klientów oraz z poczucia dbałości o ich bezpieczeństwo wynikające z dokonywania zakupów w czasach pandemii SARS-CoV-2. Jednak najważnieszym bodźcem było poczucie odpowiedzialności za naszych wieloletnich Pracowników, którzy w jednej chwili wszyscy pozostali bez zadań w pracy.

Od 25 lat nasza firma w pełni działał na rynku B2B obsługując placówki szkolne, przedszkola, żłobki, a także korporacje. Posiadamy ok. 1500 stałych Klientów. Ze względu na zainstniałą sytuację byliśmy zmuszeni z dnia na dzień zawiesić naszą aktywność. Dlatego, ostatnie tygodnie nasz cały Zespół spędził na przebudowie naszego modelu biznesowego oraz dostosowaniu naszych zasobów do wejścia na rynek sprzedaży detalicznej online, aby tym samym zapewnić pracę nam wszystkim.

W 1995 roku w Warszawie rozpoczęliśmy współpracę z placówkami oświatowymi takimi jak: żłobki i przedszkola, które do dziś codziennie zaopatrujemy w najwyższej jakości produkty spożywcze. Nasza działalność nabrała jeszcze szybszego tempa wraz z wdrożeniem przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa programów „Szklanka Mleka” oraz „Owoce i warzywa w szkole”. Od tego czasu, konsekwentnie dbamy o zdrowie i nawyki żywieniowe uczniów szkół podstawowych na terenie całej Polski. 

​Naszej działalności na co dzień przyświeca misja,

Nasze 25 letnie doświadczenie na polskim rynku to własna linia produkcyjna oraz niezawodny system dostaw. Właściwie przeszkolony Zespół Pracowników oraz nasza firmowa flota samochodów chłodniczych zapewniają, że świeże prokukty, które przeszły wewnętrzną kontrolę jakości zostaną dostarczone do Państwa w nienaruszonym stanie. Będąc pod stałym nadzorem SANEPID oraz posiadając wdrożony system HACCP, nasza firma spełnia najwyższe standardy jakości.

Nasza firma już od ponad 25 lat dba o nawyki żywieniowe rosnących pokoleń. W 2019 roku wdrożyliśmy na rynek markę Owocny Dzień. Obserwując jak ważne dla naszego społeczeństwa są zdrowe nawyki żywieniowe oraz jak istotne jest budowanie ich na każdej płaszczyźnie naszego życia, dostarczamy Państwu produkt, który pozwoli, aby dla każdego z nas naturalnym stało się podgryzanie zdrowych, świeżych oraz pełnych witamin owoców i warzyw. Poszerzyliśmy naszą działalność o dostawy owoców i warzyw do biura, by wspólnie wzmocnić cel naszej misji. To właśnie dorośli mają największy wpływ na kreowanie zdrowych standardów  powielanych przez przyszłe pokolenia. 

Dziś poszerzamy naszą działalność o kolejny element, jakim jest sklep internetowy z dostawą produktów spożywczych na terenie Warszawy. Jest to wyjście na przeciw potrzebom mieszkańców Warszawy oraz okolicznych miejscowości, którzy w trosce o własne zdrowie oraz o zdrowie bliskich zostają w domu. Jednocześnie, jest to sposób na uratowanie działalności naszej firmy oraz możliwość zapewnienia ciągłości pracy dziesiątek naszych Pracowników

Chcielibyśmy Państwa zapewnić również, że nasz personel dobrowolnie zgodził się podjąć pracę w tym okresie, każdy z naszych dostawców miał możliwość odmowy realizacji dostaw w tym niepewnym dla nas wszystkich okresie. Dodatkowo, nasi Pracownicy zostali wyposażeni w rękawiczki, przyłbice oraz płyn do dezynsekcji, tak by maksymalnie chronić zdrowie ich oraz naszych Klientów. Z tego miejsca zachęcamy Państwa również do wybierania metody płatności online, by umożliwić realizację w pełni bezkontaktowej dostawy.

W razie wszelkich pytań, dotyczących naszej firmy bądź procedur wdrożonych ze względu na panującą pandemię, prosimy o kontakt pod adresem: karolina.urbaniak@owocnydzien.pl

 

Sprawdź stan połączenia z internetem